Jesienne grzybobranie i pieczenie ziemniaka osób niepełnosprawnych 2019

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – Jesienne grzybobranie i pieczenie ziemniaka osób niepełnosprawnych 2019

Jesienne grzybobranie i pieczenie ziemniaka osób niepełnosprawnych jest kolejną inicjatywą (obok Spotkania Opłatkowego, Balu Karnawałowego i Majówki), które organizuje parafia pw. Wszystkich Świętych i restauracja Lipcowy Ogród. Zrzesza ona dzieci i młodzież ze szkół specjalnych na terenie parafii, jak i przedstawicieli innych placów z Białegostoku i regionu.
Podczas imprezy na podopiecznych czekała masa gier i zabaw indywidualnych, jak i zespołowych przy skocznym akompaniamencie muzyki współczesnej. Nad rozrywką czuwał zespół profesjonalnych animatorów, który kolejnymi atrakcjami zachęcał do aktywnego spędzania tego, wspaniałego czasu. Malowanie twarzy, tańce, wata cukrowa, lody, dmuchańce, nugetsy z frytkami, pizza, pieczone ziemniaki i inne smakołyki z grilla to tylko część atrakcji jakie czekały na młodych uczestników.
Finałem imprezy było wspólne grzybobranie w okolicznym ogrodzie, gdzie dzieci z pomocą opiekunów zbierały skrzętnie poukrywane słodkości w kształcie grzybów. O godzinie 13.00 nastał czas podziękowań (słownych jak i muzycznych), które na ręce ks. Proboszcza i właściciela restauracji złożyły dzieci. W nagrodę za udział w tym świetlanym przedsięwzięciu każdy uczestnik zabrał ze sobą nie tylko pamiątkowy dyplom, ale przede wszystkim moc pozytywnych wrażeń.
Tak trzymać Księże Proboszczu 🙂!

window.onload = function(e) {
if(typeof ugCheckForErrors == „undefined”){
document.getElementById(„unitegallery_9_1”).innerHTML = „Unite Gallery Error – gallery js and css files not included in the footer. Please make sure that wp_footer() function is added to your theme.„;}
else{ ugCheckForErrors(„unitegallery_9_1”, „jquery”);}