IX Tydzień Wychowania

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – IX Tydzień Wychowania

Wydział Katechetyczny zaprasza wszystkich zainteresowanych na konferencję pod hasłem: „Nauczycielu, gdzie mieszkasz? (J1,38)” z okazji IX Tygodnia Wychowania. Konferencja odbędzie się w środę 11 września 2019 roku. W programie:
10.00 – Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego, Bazylika Archikatedralna pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białymstoku;
11.00 – Konferencja, Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne Archidiecezji Białostockiej, ul. Kościelna 1 A.
Uczestnicy wysłuchają m.in. wykładu „Nauczycielu, gdzie mieszkasz? (J 1,38). Relacje fundamentem procesu wychowania” Księdza dra Marka Studenskiego z diecezji bielsko-żywieckiej oraz wystąpienia „Wychowanie – racje czy relacje?” Pani Urszuli Zagan, Doradcy metodycznego religii katolickiej.
Materiały duszpasterskie i wychowawcze na Tydzień Wychowania (15-21.09.2019) trafią do poszczególnych parafii. Znaleźć je można także na stronie: tydzienwychowania.pl.