IV Niedziela Zwykła 3 luty 2019

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – IV Niedziela Zwykła 3 luty 2019

Cytat tygodnia:
W wątpliwościach na temat powołania powiedz samemu sobie: gdybym znajdował się teraz na progu śmierci, co pragnąłbym uczynić? W jakim stanie chciałbym przeżyć moje życie, aby zbawić swoją duszę i czynić dobro?
[św. Jan Bosko]

• Przypominamy o nabożeństwach w naszym kościele: we wtorek do świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Bardzo gorąco zapraszamy!
  • Spotkanie kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę, 10 lutego:
    Klasa VIII Szkoła Podstawowa i III Gimnazjum po mszy o 12:00, proszę przyjść z rodzicami.
    Klasa VI i VII Szkoła Podstawowa po mszy o 10:00
    Obecność obowiązkowa
  • Jest organizowana pielgrzymka do Sanktuarium świętego Józefa w Kaliszu i do Sanktuarium Matki Bożej Niepokalanej w Niepokalanowie. Pielgrzymka jest planowana w dniach 19 do 20 marca 2019. Organizatorem jest pan Mirosław Moczydłowski. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.