IV Niedziela Zwykła 29.01.2017

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – IV Niedziela Zwykła 29.01.2017

Cytat Tygodnia:
Miłość własna przykryta welonem miłości sprawia, iż często wierzymy, że służymy Bogu, podczas gdy szukamy jedynie własnej satysfakcji.[św. Wincenty]

IV Niedziela Zwykła
29 styczeń 2017

W czwartek, 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, na każdej mszy poświęcenie gromnic. Plan mszy na ten dzień jest następujący: 7:00, 10:00, 16:00 i 18:00
Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego, taca z tego dnia będzie przeznaczona na zakony klauzurowe.

W piątek, 3 lutego liturgiczne wspomnienie św. Błażeja, na mszach udzielimy błogosławieństwa św. Błażeja. To także I Piątek Miesiąca, okazja do spowiedzi przed każdą mszą świętą. Po mszy wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. A w sobotę nabożeństwo po mszy ku czci Niepokalanego Serca NMP.