IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28 stycznia 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28 stycznia 2018r.

1/ Msze św. w tygodniu od 1 lutego, o godz. 18.00. Zapraszamy.

2/ Święto Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego. Msze św. o godz. 8.00 10.00 i 18.00. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy św. W tym dniu ofiary na tace przeznaczone na zakony klauzurowe.

3/ Gromnice do nabycia w cenie 5zł. (para).

4/ Obrzęd poświęcenia świec i błogosławieństwo św. Błażeja z modlitwą o uwolnienie od chorób gardła i wszelkiego innego zła – 3 lutego o godz. 18.00.

5/ W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa z adoracją Najświętszego Sakramentu w pierwszy czwartek i w pierwszą sobotę po Mszy św. o godz. 18.00.

6/ Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe do pomocy przy rozbieraniu żłóbka i do sprzątnięcia kościoła 3 lutego o godz. 9.00.

7/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła w dniu wczorajszym, za ofiary złożone na potrzeby parafii oraz kapłanowi przy okazji wizyty duszpasterskiej. Podsumowanie „kolędy” w przyszłą niedzielę.

8/ Dziękuję ofiarodawcom za przekazany 1% podatku na nasze Stowarzyszenie „Kieruj się Dobrem”. Prosimy o dalsze wsparcie również w tym roku. Informacje z numerem konta Stowarzyszenia znajdują się na ulotkach.