IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 25 kwietnia 2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 25 kwietnia 2021r.

1/ Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna w Kościele Tydzień Modlitw o dobre i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
2/ Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na potrzeby AWSD w Białymstoku, a przed kościołem prowadzona jest zbiórka ofiar do puszek na pokrycie kosztów leczenia małego chłopca Mikołaja Karelusa.
3/ Dziś XV Ogólnopolska Niedziela Modlitw za Kierowców
4/ Dziękujemy paniom z KŻR pw. św. Krzysztofa za sprzątnięcie kościoła.
5/ Nabożeństwo ku czci św. Krzysztofa – 26 kwietnia (poniedziałek) po Mszy św. o godz. 18.00. Modlitwą ogarniemy wszystkich kierowców z naszej parafii.
6/ Nabożeństwo majowe od poniedziałku do soboty (włącznie) po Mszy św. o godz. 18.00. W niedziele po Mszy św. o godz. 8.00
7/ W tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30
8/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.
9/ Przychodnia Revita informuje o wolnych terminach w kwietniu na szczepienie przeciwko Covid-19. Warunkiem jest posiadanie skierowania. Szczepienia odbywają się zgodnie z harmonogramem szczepień narodowych. Adres: Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 10, oraz numer kontaktowy: 733002717
10/ W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Ryszard Pankiewicz. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.