IV Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – IV Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019 r.

W następną niedzielę 7 kwietnia rozpoczynamy  nasze parafialne rekolekcje wielkopostne , Msze św. wg porządku niedzielnego o godz. 7.30, 9.30 i Gorzkie żale   11.30 z  drogą Krzyżową dla dzieci,  13,00  i 18.00,  o godz. 16.00 Droga Krzyżowa misterium męki Pańskiej. Droga krzyżowa będzie przebiegać od plebanii do kościoła główną aleją. Rozpoczynamy przed plebanią od strony kancelarii.

W poniedziałek , 8 kwietnia , Msze św. z nauką rekolekcyjną i spowiedź. o godz. 7.00, 9.30   i 18.00;

We wtorek 9 kwietnia , Msze św. z nauką rekolekcyjną i spowiedź. o godz. 7.00, 9.30  i 18.00; zakończenie rekolekcji.

Rekolekcje poprowadzi ks. Proboszcz Adam Wtulich  z Różanegostoku.

Kierujemy serdeczną prośbę do naszych parafian, aby w tych dniach włączyli się czynnie w nauki rekolekcyjne, skorzystali ze spowiedzi i nie odkładali tego obowiązku na ostatnie dni Wielkiego Postu.

Rekolekcje dla dzieci  młodzieży w dniach  8 i 9 kwietnia.

W tym tygodniu wypada :

-Pierwszy  czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

– Pierwszy  piątek miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa,   po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

– Pierwsza  sobotę miesiąca,  nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP  po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

Następna niedziela jest I niedzielą miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólny Różaniec  prowadzony przez Kółka Żywego Różańca.

14.04 w niedzielę po mszy sw. o 13.00  spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

Odwiedziny chorych w naszej parafii będą w wielki wtorek 16 kwietnia od godz. 10.00 i od godz. 15.00. Można zapisywać swoich chorych do spowiedzi i komunii św. wielkanocnej w zakrystii kościoła po każdej Mszy św. i w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia.

Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego od KŻR

Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej w dn. 1-3 maja koszt 330 zł, w planie min.: Kodeń, Zamość, Kalwaria Pacławska, Sanok, Polańczyk i Solina.

Przypominamy że, jest już  przygotowana księga intencji mszalnych na rok 2020. Zachęcamy do wcześniejszego zapisywania Mszy św.