IV Niedziela Wielkiego Postu 22 marzec 2020

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – IV Niedziela Wielkiego Postu 22 marzec 2020

Cytat tygodnia:
Światło nie może być razem z ciemnością: Chrystus nie może być razem z pychą, skąpstwem, próżnością, wzajemną nienawiścią, rozpustą i z cudzołożnym życiem.
[św. Bernard]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkiego Postu 22 marzec 2020

• W czasie szczególnego zagrożenia, zgodnie ze zwyczajem i tradycją Kościoła zachęcam wiernych do gorliwej modlitwy, prosząc w niej o oddalenie grozy epidemii.
    • W naszym kościele msze święte, nabożeństwa będą się odbywały tak jak dotychczas, także Droga Krzyżowa
      w piątek tak jak w planie.
      Nie ma nabożeństwa Gorzkich Żali.

• Po każdej mszy świętej będziemy śpiewać Suplikacje, prosząc i miłosierdzie Boga nad nami.
  • Ogłoszenie odnośnie do bierzmowania w naszej parafii:
    • Tok przygotowań do bierzmowania nie ulega zmianie, proszę dostarczać do pana Stanisława (katecheta)
       aktualne metryki chrztu, nazwiska i imiona świadków.
       Lista kandydatów jest jeszcze aktualizowana, ci, którzy nie wzięli udziału w rekolekcjach, oraz innych
       wydarzeniach przygotowujących do sakramentu, nie będą dopuszczeni w tym roku.

• Są już zamówione pamiątki, certyfikaty, ofiary na ten cel w kwocie 10O złotych proszę składać
      u pana katechety.

• O ewentualnych zmianach terminu bierzmowania będzie informacja na stronie Parafii.
    • Wszelkie zapytania; adres mailowy parafii lub telefon 694143712