IV Niedziela Wielkanocna A 7.05.2017

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – IV Niedziela Wielkanocna A 7.05.2017

8 maja – święto św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski.

13 maja  w sobotę – Dzień Fatimski. W naszej parafii o godz. 17.30 różaniec, o godz. 18.00 Msza św. i  procesja  z Figurą Matki Bożej Fatimskiej ulicami naszej parafii( ul. Scaleniową, Rzemieślniczą, Studzienną) . Zabieramy ze sobą świece z osłonkami .

Białostockie obchody 100. rocznicy Objawień Fatimskich  w kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej w Białymstoku przy  ul. Kraszewskiego w  sobotę 13.tego o godz. 11.00.

Dzisiaj po Mszy św. wieczornej w naszej parafii rozpoczynamy katechezy przedmałżeńskie. Zapisy w trakcie spotkania.

W następna niedziele na Mszy św. o godz. 11.30 Uroczystość I Komunii świętej.

Spowiedź dzieci  w sobotę 13 maja o godz. 17.00. Sprzątanie kościoła od godz. 8.00 . Zapraszamy rodziców

W dniach 8.05(poniedziałek), 10.05(środa) po mszy św. o godz. 18.00 odbędą się próby przed bierzmowaniem. 10.05 w środę o godz. 17.00 spowiedź młodzieży przed bierzmowaniem a po próbie sprzątanie Kościoła. Serdecznie zapraszamy rodziców, którzy zgłosili się do sprzątania. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 11.05(czwartek) o godz. 18.00 Sakramentu udzieli ks. Bp Henryk Ciereszko.