IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 22 kwietnia 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 22 kwietnia 2018r.

1/ Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Razem z nami modli się i głosi Słowo Boże Ks. prof. Józef Zabielski. Ofiary na tacę na AWSD w Białymstoku. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.

2/ Uroczystość św. Wojciecha BiM, Głównego Patrona Polski – 23 kwietnia.

3/ Uroczystość św. Jerzego, Męczennika, Głównego Patrona Archidiecezji Białostockiej i AWSD w Białymstoku – 24 kwietnia.

4/ Święto św. Marka Ewangelisty – 25 kwietnia.

5/ Modlitwy za wstawiennictwem św. Charbela – 28 kwietnia.

6/ Bóg zapłać wspólnocie Domowy Kościół za sprzątnięcie w dniu wczorajszym świątyni. Zapraszamy chętne osoby w najbliższą sobotę.

7/ Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę i ofiary indywidualne na pokrycie prac inwestycyjnych związanych z placem przy kościele.

8/ Tradycyjnie, na początku maja organizowana jest Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna. Tegoroczna XXV. pielgrzymka wyruszy z Białostockiej Katedry w sobotę,   5 maja o godz. 8.00. Pragniemy wspólnie wędrując do Sanktuarium Matki Bożej w Krypnie prosić o wszelkie łaski potrzebne naszym rodzinom. Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie uroczysta Msza św. celebrowana w Krypnie o godz. 18.00. Zapisy organizowane są na trasie – koszt pielgrzymki to 5 zł. Istnieje także możliwość zapisania się na autokar powrotny – w cenie 10 zł.