IV Niedziela Wielkanocna 22.04.2018

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – IV Niedziela Wielkanocna 22.04.2018

Cytat Tygodnia:
Zły pasterz zabija dobre i tłuste owce, gdy prowadzi złe życie, gdy daje zły przykład. Oto zdrowa owca, patrząc na swego źle postępującego pasterza, odwraca oczy od przykazań Pańskich, kieruje je ku człowiekowi i zaczyna mówić w sercu swoim: Jeśli mój pasterz tak postępuje, kimże ja jestem, aby nie czynić tak samo? Bóg zażąda od złych pasterzy swoich owiec, zażąda rachunku za ich śmierć.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkanocna 22 kwiecień 2018

• W tym tygodniu przypada uroczystość świętego Wojciecha, 23 kwietnia i świętego Jerzego, 24 kwietnia. Msze święte o 7 rano i wieczorem o 18:00
  • W następną niedzielę, 29 kwietnia, ofiara z tacy będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Białymstoku i Pieniężnie. Wyjątkowo składka na budowę kościoła będzie 6 maja 2018 roku.