IV Niedziela Wielkanocna – 03.05.2020 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – IV Niedziela Wielkanocna – 03.05.2020 r.

IV Niedziela Wielkanocna (Dobrego Pasterza)– 03.05.2020 r.
  • Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne, prośmy Boga o nowe powołania z naszej parafii.

W tym tygodniu wspominamy :

• 4 maja – wspomnienie św. Floriana, Męczennika.
  • 6 maja – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.
  • 7 maja – I-wszy czwartek miesiąca. Jest to dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
  • 8 maja – Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski.
  • Zachęcamy  do udziału w Nabożeństwach Majowych, codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
  • Zapraszamy też młodzież i dzieci na krótkie nabożeństwo majowe specjalnie dla nich od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.
  • W związku z niepewną sytuacją proponujemy rozbicie na małe grupy uroczystości I Komunii św.  i  przeniesienie jej na 3 terminy: 11, 14 i 21 czerwca na Msze św. o godz. 9.30 i  11.30.  Prosimy też rodziców o sprawdzanie na bieżąco informacji na naszej stronie internetowej pod zakładką sakramenty / I Komunia św.
  • Dzisiaj w związku z I Niedzielą miesiąca następuje zmiana tajemniczek w Kółkach Różańcowych, również dziecięcych.

Artykuł IV Niedziela Wielkanocna – 03.05.2020 r. pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.