IV NIEDZIELA ADWENTU 23 grudnia 2018r

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ADWENTU 23 grudnia 2018r

1/ Dziś kończymy Rekolekcje Adwentowe. Rekolekcje prowadził o. Zbigniew Podlecki, redemptorysta. Bóg zapłać o. Zbigniewowi za zasiane ziarno Słowa Bożego na glebę naszych serc, kapłanom z parafii pw. Wszystkich Świętych, ks. Dariuszowi i ks. Adamowi z AWSD oraz ks. Danielowi za posługę w konfesjonale.

2/ Jutro Wigilia Uroczystości Narodzenia Pana Jezusa. Zachowajmy w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i alkoholu. Wieczerza Wigilijna powinna mieć charakter religijny. Msza św. jutro o godz. 6.30.

3/ Pasterka o północy. Taca z Pasterki na Fundusz Ochrony Życia.

4/ Msze św. w pierwszy i drugi dzień uroczystości Narodzenia Pańskiego, o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.

5/ Msze św. od 27 – 30 grudnia o godz. 6.30 i 18.00. Zapraszamy.

6/ Bóg zapłać księdzu Danielowi, młodzieży i dzieciom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie żłóbka. Dziękuję za ofiarowane i przywiezione do kościoła choinki. KŻR pw. św. Małgorzaty za ofiarę na dekoracje.

7/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła w dniu wczorajszym. Zapraszam do sprzątania w najbliższą sobotę.