IV NIEDZIELA ADWENTU 20 grudnia 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ADWENTU 20 grudnia 2020r.

1/ Dziś kończymy Rekolekcje Adwentowe. Rekolekcje prowadził o. Jan Ćwikowski, redemptorysta. Bóg zapłać o. Janowi za zasiane ziarno Słowa Bożego na glebę naszych serc, kapłanom z parafii pw. Wszystkich Świętych i ks. Łukaszowi za posługę w konfesjonale.
2/ Roraty do czwartku włącznie o 7.00. Zapraszam.
3/ W czwartek Wigilia Uroczystości Narodzenia Pana Jezusa. Zachowajmy w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i alkoholu. Wieczerza Wigilijna powinna mieć charakter religijny. Msza św. o godz. 7.00.
4/ Pasterka o północy. Taca z Pasterki na Fundusz Ochrony Życia.
5/ Msze św. w pierwszy i drugi dzień uroczystości Narodzenia Pańskiego, o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.
6/ Msze św. od 28 grudnia tylko o godz.18.00. Zapraszam.
7/ Bóg zapłać p. Andrzejowi Gołębiewskiemu z Nadleśnictwa Żednia za ofiarowane i przywiezione do kościoła choinki. KŻR pw. św. Małgorzaty za ofiarę na dekorację świąteczną kościoła.
8/ Zachęcam do nabywania świec „Caritas” – jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Poświęcone opłatki na stół wigilijny możemy nabyć u pana Tomasza – naszego organisty, bezpośrednio po każdej Mszy św.
9/ Zapraszam do sprzątnięcie kościoła we wtorek na godz.18.30
10/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.