III Parafialny Festyn Charytatywny

Informacja pobrana z kazimierz.archibial.pl – III Parafialny Festyn Charytatywny

kazimierz Serdecznie zapraszamy na festyn z okazji 40-lecia istnienia Parafii św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku, który odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca. Zaczynamy Mszą św. o godz. 12.30, którą uświetni orkiestra dęta z Porzecza na Białorusi. Festyn otworzy ks. arcybiskup Stanisław Szymecki. Po Mszy św. między innymi koncerty orkiestr dętych, występy zespołów, schól i grup tanecznych. Gwiazdą festynu będzie jeden z najlepszych w Polsce zespołów ewangelizacyjnych „Nazaret”. Podczas festynu zbieramy fundusze na rzecz dwóch dziewczynek z naszej parafii: 4-letniej niewidomej Julki i 5-letniej Martynki z porażeniem mózgowym.