III Niedziela Zwykła 24 styczeń 2021

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – III Niedziela Zwykła 24 styczeń 2021

Cytat tygodnia:
Nikt nie może uchylić się od obowiązku codziennego poszukiwania drogi, na której Bóg sam wychodzi mu na spotkanie. Zastanawiajcie się poważnie nad waszym powołaniem i bądźcie gotowi odpowiedzieć Bogu, który wzywa, byście zajęli miejsce przygotowane od wieków dla was.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Zwykła 24 styczeń 2021

• Decyzją Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego w roku 2021 nie będzie udzielany sakrament bierzmowania. Według nowych wytycznych udzielanie sakramentu bierzmowania będzie miało miejsce w I klasie szkoły średniej. Dokładniejszy harmonogram przygotowań zostanie ogłoszony w maju 2021 roku. Wszystko to jest spowodowane z ograniczeniami i obostrzeniami związanymi z COVID-19.
  • Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w tym miesiącu będzie 30 stycznia o 18:00, prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.