III NIEDZIELA ZWYKŁA 23 stycznia 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA ZWYKŁA 23 stycznia 2022r.

1/ W naszej parafii zakończyła się wizyta duszpasterska w innej formie niż zwykle miało to miejsce. Około 300 rodzin odpowiedziało na nasze zaproszenie. Dziękujemy za wspólne Eucharystie, za ofiary składane na potrzeby kościoła, na tace , wpłacane bezpośrednio na konto parafii także przy okazji spotkań kolędowych, jak również nam kapłanom. Bóg zapłać.
2/ Oglądającym film „Nędzarz i madame” dziękuję za ofiarę 100zł. na potrzeby parafii.
3/ Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece gromnice. Koszt (6 zł. para)
4/ W przyszłą niedzielę 30 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30, odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszej scholi dziecięco- młodzieżowej Viktoria oraz chóru parafialnego. Zapraszamy.
5/ Spotkanie modlitewno-formacyjne zelatorek i zelatorów Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej oraz odpowiedzialnych za inne grupy różańcowe odbędzie się w sobotę, 29 stycznia 2022 roku. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00 w Archikatedrze białostockiej. Zapraszamy do uczestnictwa.
6/ W dniach 4-6 marca br. organizowane są w Hodyszewie weekendowe rekolekcje dla małżeństw, przeżywających trudności lub chcących odnowić swoją relację, prowadzone przez diecezjalny ośrodek Spotkań Małżeńskich. Szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów na stronie internetowej www.spotkaniamalzenskie.pl.
7/ Zwracam się z prośbą, o przekazanie 1 % PD na STOWARZYSZENIE „KIERUJ SIĘ DOBREM”. Ulotki (z numerem KRS 0000592824 i celem szczegółowym ŚW. KRZYSZTOF), znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.
8/ Życzymy dzieciom, młodzieży oraz wypoczywającym podczas ferii, odkrywania Pana Boga w pięknie otaczającego świata, dobrego i bezpiecznego wypoczynku za wstawiennictwem patrona św. Krzysztofa.