III NIEDZIELA ZWYKŁA 19 stycznia 2023r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA ZWYKŁA 19 stycznia 2023r.

1/ Dziś Niedziela Słowa Bożego. Ojciec święty Franciszek przypomina nam, że „Dzień poświęcony Biblii nie powinien być «raz w roku», ale w każdym dniu roku, ponieważ musimy pilnie stać się bliscy Pismu Świętemu oraz Zmartwychwstałemu, który nigdy nie przestaje dzielić się Słowem i Chlebem we wspólnocie wierzących”.
2/ Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na utrzymanie kościoła i plebanii.
3/ Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece gromnice. Koszt (6 zł. para)
4/ Dziękujemy rodzinom za życzliwe przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej, za przygotowane posiłki i za transport. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła oraz nam kapłanom.
5/ Kolęda w tym tygodniu: od godz. 16.30
23 stycznia (poniedziałek) ul. Zawady /od nr 7 i od p. Tymińskich od skrzyżowania ul. Końcowej – numery nieparzyste/
24 stycznia (wtorek) ul. Zawady (od nr 10 i od nr 106 )
25 stycznia (środa) ul. Zawady (od nr 108 i od nr157)
26 stycznia (czwartek) ul. Dolna (od nr 1 i od 61)
27 stycznia (piątek) ul. Dolna (od nr 63 i od końca od p. Daniuków)
28 stycznia (sobota) od godz. 10.00 ul. Lodowa (od p. Dołkinów i od nr 30 pani Owsiejew )

6/ Życzymy dzieciom, młodzieży oraz wypoczywającym podczas ferii doświadczenia w życiu bliskości Pana Boga, dobrego i bezpiecznego wypoczynku za wstawiennictwem św. Krzysztofa.