III Niedziela Adwentu GAUDETE- 13.12.2020 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – III Niedziela Adwentu GAUDETE- 13.12.2020 r.

III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.
  • W dniu dzisiejszy rozpoczęliśmy nasze parafialne rekolekcje adwentowe. Msze św.  w porządku niedzielnym, po Mszy św. o godz. 11.30 błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.
  • W poniedziałek 14 grudnia  Msze św. o godz. 7.00, 9.30 , 18, o godz. 19.00 nauka stanowa dla kobiet. Po nauce adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. We wtorek 17 grudnia msze św. o godz. 7.00, 9.30 , 18.00, o godz. 19.00 nauka stanowa dla mężczyzn. Zachęcamy do skorzystanie z sakramentu pokuty. Transmisja z rekolekcji: w niedzielę o 11.30, w poniedziałek  i  wtorek  o godz. 18.00 z nauką stanową.
  • Modlimy się dziś za wszystkie ofiary stanu wojennego w kolejną rocznicę jego wprowadzenia. Jako wyraz naszej pamięci zapalmy świecę w oknie o godz. 19.30.
  • We wtorek 8 rocznica święceń J. E. Ks. Bp Henryka Ciereszko, otoczmy go naszą życzliwością i modlitwą.
  • Poświęcone opłatki na stół wigilijny są do nabycia po każdej Mszy św. w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej i administracji cmentarza w godzinach otwarcia. Również jest do nabycia kalendarz parafialny na 2021 rok.
  • Odwiedziny chorych z naszej parafii w piątek 18  grudnia, od godz. 9.00 i od godz. 15.00. Prosimy zapisywać chorych do spowiedzi i komunii św. w zakrystii po każdej Mszy św. i w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia.
  • Przypominamy, że w  okresie Adwentu są odprawiane w naszym kościele Roraty  w każdą  środę  i w sobotę dodatkowa Msza św. o godz. 6.15.
  • W następną III niedzielę miesiąca taca przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. W ubiegłym tygodniu zostało zakończone podświetlenie dzwonnicy wraz z krzyżem, figur i płaskorzeźby przed wejściem do kościoła.

Artykuł III Niedziela Adwentu GAUDETE- 13.12.2020 r. pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.