III Niedziela Adwentu 13.12.2015

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – III Niedziela Adwentu 13.12.2015

Cytat tygodnia:
Miłuj i czyń co chcesz. Gdy milczysz, to milcz z miłością. Gdy mówisz, to mów z miłością. Gdy upominasz, to upominaj z miłością. Gdy przebaczasz, to przebaczaj z miłością. Bądź źródłem miłości, ponieważ z tego źródła może pochodzić jedynie dobro. [św. Augustyn]

III Niedziela Adwentu
13 grudnia 2015

Zapraszamy na msze roratnie, w poniedziałki, środy i soboty o godzinie 6 rano. Zapraszamy dzieci i dorosłych z lampionami lub świecami.

We wtorek 8 grudnia rozpoczął się w Kościele Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia, będzie on trwać do 20 listopada 2016 roku.

Tak jak w zeszłym roku, zbieramy dary dla uboższych parafian. Można je składać bądź w kościele lub w zakrystii. Prosimy o hojność i o niepsujące się rzeczy. Będziemy starali się je rozwieźć tydzień przed świętami. Już teraz dziękujemy za ofiarność.