II NIEDZIELA ZWYKŁA 16 stycznia 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA ZWYKŁA 16 stycznia 2022r.

1/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła paniom z KŻR pw. św. Jana Pawła II.
2/ W kościele 30 stycznia po Mszy sw. o godz. 11.30, odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszej scholi dziecięco- młodzieżowej Viktoria oraz chóru parafialnego. Zapraszamy.
3/ Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece gromnice. koszt 6 zł. para
4/ Dziękuję za ofiary na kościół składane na tacę i wpłacane bezpośrednio na konto parafii oraz przy okazji spotkań kolędowych, a także nam kapłanom.
5/ Ksiądz Biskupa Henryk Ciereszko 19 stycznia obchodzi Dzień swoich Imienin. Pamiętajmy w modlitwie o Najdostojniejszym Solenizancie.
6/ W tygodniu przypada Dzień Babci – 21 stycznia; Dzień Dziadka – 22 stycznia. Pamiętajmy w modlitwie o Seniorach
7.SERDECZNIE ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW ULIC I MIEJSCOWOŚCI NASZEJ PARAFII NA WSPÓLNE SPOTKANIE Z OKAZJI KOLĘDY 2022
MSZE ŚWIETE W INTENCJI RODZIN BĘDĄ ODPRAWIONE W NASZYM KOŚCIELE W POSZCZEGÓLNYCH DNIACH O GODZ. 18.00

17 stycznia ul. Reytana, ul. Kiemliczów i ul.Chłodna
18 stycznia ul. Końcowa
19 stycznia ul. Dolna
20 stycznia ul. Zawady i ul. Tatarakowa
21 stycznia ul. Chmielowa, Szyszkowa
22 stycznia ul. św. Krzysztofa oraz nowe nazwy ulic (o ile powstały)
Prosimy o przyniesienie ze sobą wody, która zostanie poświęcona podczas kolędowego spotkania i posłuży do poświęcenia domów.

Zwracam się z prośbą, o przekazanie 1 % PD na STOWARZYSZENIE „KIERUJ SIĘ DOBREM”. Ulotki (z numerem KRS 0000592824 i celem szczegółowym ŚW. KRZYSZTOF), znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła. Dziękuję jednocześnie za przekazany 1% w minionym 2021 roku.