II NIEDZIELA ZWYKŁA 15 stycznia 2023 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA ZWYKŁA 15 stycznia 2023 r.

1/ Spotkanie formacyjne kandydatów do sakramentu bierzmowania, dziś po Mszy św. o godz. 11.30.
2/ Bóg zapłać paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła.
3/ Dziękuję za ofiary składane na tacę i wpłacane bezpośrednio na konto parafii.
4/ W czwartek 19 stycznia dzień swoich imienin obchodzą Ksiądz Bp Henryk Ciereszko oraz nasz ks. Henryk. Msza św. w intencji ks. Henryka (|w niedzielę), dziś o godz. 10.00. Pamiętajmy w naszych modlitwach o dostojnych Solenizantach.
5/ Dziękujemy rodzinom za życzliwe przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej, za przygotowane posiłki, za transport i poświęcony czas. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła oraz nam kapłanom.
6/ Swiece gromnice w cenie 6zł. para są do nabycia przy wyjściu z kościoła.
7/ Kolęda w tym tygodniu: od godz. 16.30
16 stycznia (poniedziałek) ul. Kiemliczów; ul. Chłodna
17 stycznia (wtorek) ul. Chmielowa; Trzcinowa; Tatarakowa; ul. Szyszkowa
18 stycznia (środa) ul. Reytana ; ul. Gen. Maczka
19 stycznia (czwartek) ul. św. Krzysztofa i ul. św. Łukasza
20 stycznia (piątek) ul. Liliowa, Śnieżna
21 stycznia (sobota) od godz. 10.00 ul. Końcowa (z obu stron od ul. Lodowej i ul. Dolnej).