II NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1/ Dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do modlitwy o rychłą kanonizację bł. Michała Sopoćki.
2/ Od 20 kwietnia (poniedziałek) zgodnie z zarządzeniem władz państwowych i kościelnych, podczas Mszy św. i innych nabożeństw w naszym kościele może przebywać jednocześnie 20 osób. Uczestnicy zgromadzeń liturgicznych mają obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zachowania odpowiedniej odległości (min. 2m). Obowiązek ten nie dotyczy celebransa i osób posługujących w liturgii w czasie pełnienia ich funkcji.
3/ Do odwołania zawieszone jest udzielanie Sakramentu Bierzmowania.
4/ Data I Komunii świętej zgodnie z wcześniejszymi konsultacjami przełożona zostaje na 13 września br. Na prośbę rodziców może być udzielona indywidualnie z zachowaniem środków ostrożności. Zainteresowane rodziny taką formą proszę o kontakt.
5/ Przypominamy, że okres Spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej trwa do 7 czerwca. W naszym kościele spowiedź sakramentalna przed każdą Mszą świętą.
6/ W tygodniu Msze św. o 6.30, 18.00 i 18.30 (do końca kwietnia).