Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 28 kwietnia 2019r.

1/ Dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do modlitwy o rychłą kanonizację bł. Michała Sopoćki.
2/ Obrzęd błogosławienia kierowców i poświęcenie monocyklów, dziś po Mszy św. o godz. 11.30
3/ Dziękuję za sprzątnięcie kościoła po Niedzieli Zmartwychwstania. Zapraszam do sprzątania chętne osoby w przyszłą sobotę.
4/ Spotkanie dzieci z klas III przed Pierwszą Komunią świętą i ich rodziców we wtorek 30 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.00.
5/ Nabożeństwa majowe w kościele od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele i święta o 17.30.
6/ Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – 2 maja
7/ Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 18.00.
8/ W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa połączone z nabożeństwem majowym.
9/ Tradycyjnie, jak co roku, na początku maja organizowana jest Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna. Tegoroczna XXVI pielgrzymka wyruszy z Białostockiej Katedry w sobotę 4 maja o godz. 8.00. Pragniemy wspólnie wędrując do Sanktuarium Matki Bożej w Krypnie prosić o wszelkie łaski potrzebne naszym rodzinom na każdy dzień. Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie uroczysta Msza św. celebrowana w Krypnie o godz. 18.00. Zapisy organizowane są na trasie – całkowity koszt pielgrzymki to 5 zł. Istnieje także możliwość zapisania się na autokar powrotny – w cenie 10 zł.
10/ Pielgrzymka autokarowa do Sanktuariów Wybrzeża Gdańskiego 12 – 15 czerwca 2019r. Koszt 600 zł. / zapisy ks. Dariusz/. Organizator Biuro Pielgrzymkowe PAX