II NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 11.04.2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 11.04.2021r.

1/ Dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do modlitwy o rychłą kanonizację bł. Michała Sopoćki.
2/ Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie rodziców przed Pierwszą Komunią świętą.
3/ Zgodnie z zarządzeniem władz państwowych i kościelnych, podczas Mszy św. i innych nabożeństw w naszym kościele może przebywać jednocześnie 20 osób. Uczestnicy zgromadzeń liturgicznych mają obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zachowania odpowiedniej odległości (min. 2m). Wchodząc do kościoła proszę od dezynfekcję rąk.
4/ Przypominamy, że okres Spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej trwa do 30 maja. W naszym kościele spowiedź sakramentalna przed każdą Mszą świętą.
5/ W tygodniu Msze św. od poniedziałku do piątku o godz.18.00 i 19.00. W soboty o godz. 8.00 a o godz. 18.00 Msza św. z niedzieli.
6/ Dziękuję za ofiary złożone na tacę oraz na konto naszej parafii.
7/ Bóg zapłać paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła.
8/ W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Stefania Kosakowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.