II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25 lutego 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25 lutego 2018r.

1/ Dziś ofiary do puszek na misje – Ad Gentes.

2/ Dziękuję za sprzątnięcie kościoła w dniu wczorajszym. Zapraszam chętne osoby do sprzątania w najbliższą sobotę.

3/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszej parafii.

4/ Parafialne Rekolekcje Wielkopostne przeżywać będziemy 16 – 17 – 18 marca.

5/ Modlitwa za wstawiennictwem św. Charbela – 28 lutego po Mszy św. o godz. 18.00.

6/ W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego sakramentu i spowiedź od godz. 17.00.

7/ Już po raz kolejny dzięki Chrześcijańskiemu Ruchowi Społecznemu „Dobro Wspólne” możemy wspierać naszą wspólnotę parafialną przekazując na jej rzecz 1% podatku dochodowego w rozliczeniu rocznym. Ulotki z numerem KRS znajdują się przy wyjściu z kościoła. Po raz kolejny organizujemy akcję rozliczeń PIT. Osoby, które mają z tym trudności mogą w zakrystii składać dokumenty. Rozliczenia wykonywane będą nieodpłatnie przez wykwalifikowane osoby.