II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 12 marca 2017 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 12 marca 2017 r.

1/ Dziś ofiary do puszek na Misje – Ad Gentes.

2/ Dziś w magazynie katolickim „Pod Twoją Obronę” obszerna relacja z prowadzonej przez Caritas akcji „skarbonka wielkopostna”, nagranej w naszym kościele.

3/ Spotkanie dzieci i rodziców przed Pierwszą Komunią św. dziś po Mszy św. o godz. 11.30.

4/ Jutro mija czwarta rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową.

5/ Dziękuję rodzinie państwa Tomczuk za sprzątnięcie kościoła.

6/ Dziękuję księdzu Rafałowi i animatorom za zorganizowanie, a dzieciom i młodzieży za uczestnictwo w wyjazdowych rekolekcjach.

7/ Zapraszamy na uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych Gorzkie Żale w środy i w niedziele, Droga Krzyżowa w piątki i w soboty.

8/ Msza Święta z okazji Imienin Księdza Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego Metropolity Białostockiego będzie sprawowana w sobotę, 18 marca br., o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszamy do modlitwy w intencji Najdostojniejszego Solenizanta.