II Niedziela Wielkanocna (Miłosierdzia Bożego) 19 kwiecień 2020

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – II Niedziela Wielkanocna (Miłosierdzia Bożego) 19 kwiecień 2020

Cytat tygodnia:
Ci, co pełnili miłosierdzie, sądzeni będą podług miłosierdzia.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkanocna ( Miłosierdzia Bożego) 19 kwiecień 2020

• Udzielanie sakramentu bierzmowania w archidiecezji białostockiej jest przesunięte aż do odwołania. Tok przygotowań w naszej parafii; certyfikaty chrztu, świadkowie, wpłaty na pamiątki jest kontynuowane. Dokumenty proszę składać w kancelarii parafialnej lub u pana Stanisława, katechety. Jak tylko będzie pozwolenie biskupa przystępujemy do organizacji bierzmowania.
  • Odnośnie I Komunii Świętej, obecna data, 10 maja jest z wiadomych względów nieaktualna. Uważam, że o nowej dacie możemy porozmawiać gdy zostaną otwarte szkoły lub złagodzony rygor w związku z epidemią. Zostanie wtedy zwołane spotkanie rodziców i zadecydujemy wspólnie o dacie I Komunii w naszej parafii.