II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 5 stycznia 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 5 stycznia 2020r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – o duchowe owoce w rodzinach podczas wizyty duszpasterskiej
2/ Jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej parafii przygotowane przez ks. Adama dziś po Mszy św. o godz. 11.30, jutro o godz. 10.00. Zapraszamy. Przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę na fundusz oazowy w naszej parafii.
3/ Uroczystość Objawienia Pańskiego. Obrzęd poświęcenia kredy i kadzidła podczas Mszy św. Taca na Misje. Inicjały K+M+B z bieżącym rokiem są modlitwą prośby – Niech Chrystus błogosławi to mieszkanie. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00.
4/ Arcybiskup Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki serdecznie zaprasza wszystkich wiernych, rodziny, młodzież i dzieci do uczestnictwa w Orszaku Trzech Króli Rozpoczęcie o godz. 11.45 na Dziedzińcu Pałacu Branickich.
5/ Trwa tzw. „kolęda” w naszej parafii. Dziękujemy za życzliwość okazywaną w trakcie wizyty duszpasterskiej. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół jak i kapłanom.
Prosimy przyjąć od nas w ramach spotkań książeczkę „Wielka tajemnica wiary” w nawiązaniu do Roku Duszpasterskiego.
6/ Dziękujemy za złożony 1% podatku w 2019 roku. Ulotki z numerem konta bankowego i numerem KRS zostawimy w domach podczas kolędy i są również wyłożone na stoliku w kościele.
7/ Msze św. od poniedziałku do piątku o godz. 6.30, w sobotę o godz. 18.00. Zapraszamy.
8/ Bóg zapłać za złożone ofiary w minionym tygodniu.
9/ Dziękuję za sprzątnięcie kościoła.
10/ Parafialny Bal Karnawałowy planowany jest 8 lutego 2020 roku w Restauracji Dom Gościnny „Lech” z zespołem „Ela i Kapela”. Informacje i numer telefonu na tablicy ogłoszeń. Zapraszamy.

Kolęda w tym tygodniu : od godz. 16.30
7 stycznia (wtorek )
Osowicze (od nr 1do p. Sławińskich; os. przy boisku i w górę do p. Kosteckich)
8 stycznia (środa)