II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 2 stycznia 2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 2 stycznia 2021r.

1/ Dziś podczas każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia wody, którą należy pokropić mieszkanie i domowników na znak, że poprzez chrzest jesteśmy zespoleni z Chrystusem i tworzymy domowy Kościół. Tekst modlitwy znajduje się na stronie parafialnej w zakładce „ogłoszenia” oraz na stoliku przy wyjściu z kościoła.
2/ Uroczystość Objawienia Pańskiego – w tradycji nazywanej Świętem Trzech Króli – 6 stycznia. Poświęcenie kredy i kadzidła oraz wody ( którą proszę przynieść ze sobą). Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 18.00.
3/ Dziękuję za ofiary składane na tacę i bezpośrednio wpłacane na konto parafii.
4/ Za tydzień II niedziela miesiąca, taca na zakup oleju opałowego.
5/ Zapraszam w najbliższą sobotę chętną rodzinę do sprzątnięcia naszego kościoła.
6/ W trosce o rozbudzenie życia duchowego, zapraszam wiernych naszej parafii na Msze św., które będą celebrowane w intencji mieszkańców miejscowości i ulic:
Osowicze – 17 stycznia (niedziela), o godz. 10.00
ul. Dolna – 20 stycznia (środa), o godz. 18.00