II NIEDZIELA ADWENTU 8 grudnia 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA ADWENTU 8 grudnia 2019r.

1/ Dziś Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej podczas Mszy św. o godz. 11.30, a niej będzie spotkanie dzieci ze św. Mikołajem. Zapraszamy.
2/ Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę. Wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiary na potrzeby Kościoła na Wschodzie.
3/ Dziękuję za paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła. Zapraszamy w przyszłą sobotę chętne osoby.
4/ Zachęcamy aby nabywać święcę „Caritas” – jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
5/ Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabywać u pana Tomasza – naszego organisty. Ofiara za opłatki to nasza wdzięczność za Jego posługę w naszej parafii. ”Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg” (2 Kor 9,7)
6/ Zapraszamy dzieci i młodzież i wszystkich wiernych na Msze św. „Roratnie” – od poniedziałku do piątku o godz. 6.30
7/ W środę (13 grudnia) dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.
8/ Rodziny, które zamieszkały w tym roku na terenie naszej parafii, a wyrażają wolę przyjęcia kapłana z wizytą duszpasterską prosimy o zgłaszanie się do zakrystii czy kancelarii parafialnej.
9/ Osoby chore i starsze odwiedzimy z posługą sakramentalną 21 grudnia (sobota) od godz. 11.00. Prosimy o zgłaszanie tych osób.
10/ W następną niedzielę po każdej Mszy św. błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.