II Niedziela Adwentu 06.12.2015

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – II Niedziela Adwentu 06.12.2015

Cytat tygodnia:
Nawrócenie oznacza szukanie z naszej strony przebaczenia i mocy Bożej w sakramencie pojednania i w ten sposób stałe rozpoczynanie od nowa, codzienne posuwanie się naprzód.
 [św. Jan Paweł II]

II Niedziela Adwentu
06 grudnia 2015

Zapraszamy na msze roratnie, w poniedziałki, środy i soboty o godzinie 6 rano. Zapraszamy dzieci i dorosłych z lampionami lub świecami. Dla dzieci są przygotowane plansze i obrazki do wklejania.

Dzisiaj, 6 grudnia o godzinie 15:00, w naszym kościele, organizujemy spotkanie ze świętym Mikołajem. Zainteresowanych rodziców prosimy o składanie podarków w zakrystii lub kancelarii.

8 grudnia przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej. Na mszy świętej wieczornej poświęcenie medalików dzieci przygotowujących się do I Komunii.   Jest to także  dzień rozpoczęcie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia w Kościele.