I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 29 lutego 2023r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 29 lutego 2023r.

1/ Dziś ofiary do puszki na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby Archidiecezji, a do puszki na Misje – Ad Gentes.
2/ W poniedziałek Msza św. o godz. 18.00 w intencjach za wstawiennictwem św. Krzysztofa, a po niej nabożeństwo ku Jego czci.
3/ Dziękujemy wspólnocie KŻR pw. św. Krzysztofa za sprzątnięcie kościoła.
4/ Rekolekcje Wielkopostne 31 marca, 1 – 2 kwietnia (piątek, sobota niedziela). Rekolekcje poprowadzi o. Krzysztof Kocjan, dominikanin.
5/ Nabożeństwa Pasyjne w naszym kościele : Gorzkie Żale w środy po Mszy św. o godz. 18.00 i w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00, Droga Krzyżowa (dorośli i młodzież) w piątki po Mszy św. o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy w soboty o 17.30.
6/ W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota. Nabożeństwa w pierwszy czwartek i piątek o godz. 17.30. W pierwszą sobotę po Mszy św. o godz. 8.00.
7/ Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza na premierę „Dyptyku wielkanocnego” idealnie wpisującego się w okres Wielkiego Postu, który będzie można oglądać na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej od 3 marca do 5 kwietnia 2023r. Bilety można zakupić online i w kasie przy ul. Odeskiej. Szczegółowe informacje w gablocie.