I Niedziela Adwentu 29 listopad 2020

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – I Niedziela Adwentu 29 listopad 2020

Cytat tygodnia:
Co to znaczy „czuwam”? To znaczy: staram się być człowiekiem sumienia. Że tego sumienia nie zagłuszam i nie zniekształcam. Nazywam po imieniu dobro i zło, a nie zamazuję. Wypracowuję w sobie dobro, a ze zła staram się poprawiać, przezwyciężając je w sobie. To taka bardzo podstawowa sprawa…
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE I Niedziela Adwentu 29 listopad 2020

• W związku z ograniczeniami co do ilości wiernych w kościele, aby parafianie mogli bezpieczniej uczestniczyć we mszy świętej, w niedziele wprowadzamy dwie msze święte dodatkowe, o 7:00 rano i o 16:00, w sumie w naszej parafii w niedziele jest sprawowanych dziewięć mszy świętych.
    O 8:00, 10:00 i 12:00 msze święte są sprawowane w tym samym czasie w górnym i dolnym kościele.
  • Tradycyjnie w adwencie zapraszamy na msze roratnie, które w naszym kościele będą o 6 rano w poniedziałek, środę i sobotę.