I Niedziela Adwentu 29.11.2015

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – I Niedziela Adwentu 29.11.2015

Cytat tygodnia:
Co to znaczy „czuwam”? To znaczy: staram się być człowiekiem sumienia. Że tego sumienia nie zagłuszam i nie zniekształcam. Nazywam po imieniu dobro i zło, a nie zamazuję. Wypracowuję w sobie dobro, a ze zła staram się poprawiać, przezwyciężając je w sobie. To taka bardzo podstawowa sprawa…
[św. Jan Paweł II]

I Niedziela Adwentu
29 listopad  2015

Adwent to czas przygotowania na kolejne Boże Narodzenie. Roraty w naszym kościele będą w poniedziałki, środy i soboty o godzinie 6 rano. Zapraszamy dzieci i dorosłych z lampionami lub świecami. Dla dzieci są przygotowane plansze i obrazki do wklejania.

Jutro 30 listopada przypada święto Św. Andrzeja, Apostoła. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w dniach: 11,12,13 grudnia, (piątek, sobota, niedziela). Wygłosi je ksiądz Krzysztof Mulewski. Odwiedziny chorych w czasie rekolekcji.