I NIEDZIELA ADWENTU 28 listopada 2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – I NIEDZIELA ADWENTU 28 listopada 2021r.

1/ Bóg zapłać naszemu chórowi za sprzątnięcie kościoła.
2/ Dziś zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny. Od dziś każdego dnia można je nabywać u pana Tomasza – naszego organisty. Ofiara za opłatki to nasza wdzięczność za Jego pracę i posługę w naszej parafii.
3/ Od dziś można też nabywać świece „Caritas” – jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świeca duża – 20 zł, mała – 10 zł.
4/ Jutro 29 listopada (poniedziałek) po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo do św. Krzysztofa. Zachęcam do składania intencji za wstawiennictwem naszego Patrona.
5/ Od jutra 29 XI Msza św. „Roratnia” o godz. 6.30 /oprócz sobót/. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz wszystkich wiernych do udziału w Roratach. Prosimy o przychodzenie do kościoła z zapalonymi lampionami zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.
6/ We wtorek ks. Andrzej obchodzi Dzień Imienin. Polecajmy Go w naszych modlitwach, a Msza św. w int. ks. Andrzeja zostanie odprawiona 30 listopada o godz. 18.00
7/ Rekolekcje Adwentowe 17 – 18 – 19 XII (piątek, sobota, niedziela).
8/ Pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
9/ W przyszłą niedzielę taca na Kurię Metropolitalną, a do puszek jako „pomoc materialna Kościołowi na Wschodzie”.
10/ W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Edward Dolatowski i Robert Laskowski. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.