I NIEDZIELA ADWENTU 1 grudnia 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – I NIEDZIELA ADWENTU 1 grudnia 2019r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR o pojednanie i zgodę w rodzinach.
2/ Dziękuję za paniom z KŻR pw. św. Krzysztofa za sprzątnięcie kościoła.
3/ Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na potrzeby parafii. Dziś taca na Kurię Metropolitalną.
4/ Poświęcone opłatki na stół wigilijny można już dziś i każdego dnia nabywać u pana Tomasza – naszego organisty. Ofiara za opłatki to nasza wdzięczność za Jego pracę w naszej parafii.
5/ Od dziś można nabywać święcę „Caritas” – jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
6/ Od jutra Msza św. „Roratnia” o godz. 6.30 /oprócz sobót/. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz wszystkich wiernych do udziału w Roratach.
7/ Rekolekcje Adwentowe 20, 21 i 22 XII (piątek, sobota, niedziela).
8/ Pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi sakramentalnej od godz. 17.00.
9/ Za tydzień – 8 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
10/ Poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30. Po niej będzie spotkanie dzieci ze św. Mikołajem. Zapraszamy.
11/ W przyszłą niedzielę taca na potrzeby parafii, a do puszek na Kościół na Wschodzie.
12/ Biuro Pielgrzymkowe PAX zaprasza między innymi do wyjazdu na Rodzinne wczasy narciarskie w Zakopanem (Murzasichle) 18 -25 stycznia 2020r. i do Ziemi Świętej w dniach 27.02 – 7.03 2020r.
13/ W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Danuta Matoszko. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.