FINAŁ KONKURSU „WYOBRAŹNIA MIŁOSIERDZIA”

Informacja pobrana z bialystok.caritas.pl – FINAŁ KONKURSU „WYOBRAŹNIA MIŁOSIERDZIA”

W dniu dzisiejszym (2.12) w siedzibie biura Caritas Archidiecezji Białostockiej odbył się finał konkursu fotograficznego „Wyobraźnia Miłosierdzia”.

Ksiądz dyrektor Jerzy Sęczek przekazał na ręce laureatów dyplomy oraz nagrody m.in. zestaw karaoke, głośniki, mikrofon, statyw fotograficzny z lampą i vouchery do Parku Rozrywki Fast Park w Fastach oraz karty podarunkowe do sklepu sportowego.

Zwycięzcami w kategorii „Film: Co udało nam się zrobić? Jakiej pomocy udzieliliśmy? Komu okazaliśmy wsparcie i w jaki sposób to zrobiliśmy?” do lat 13-stu, zostali uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej im. Świętej Faustyny Kowalskiej: Amelia Wilczyńska, Patryk Marczuk, Adam Kulczyk, Szymon Lewońko, Piotr Rusiłowicz.

W tej samej kategorii, w grupie wiekowej powyżej 13 roku życia, zwycięzcami zostali uczniowie: Wiktoria Perkowska, Julia Tyszka, Maja Gołebicka, Adrian Tchórznicki oraz Michał Rećko – również z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej im. Świętej Faustyny Kowalskiej w Białymstoku.

W kategorii „Zdjęcie: Co jest jeszcze do zrobienia? Kto w Twoim otoczeniu potrzebuje jeszcze pomocy?”, zwyciężyli uczniowie Zespołu Szkół nr 10 w Białymstoku: Mateusz Łapiński oraz Dominik Wysokcki.

Serdecznie gratulujemy!