Festyn – głosowanie 2018

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Festyn – głosowanie 2018

Pan Łukasz Ambrożej prowadzący naszą dziecięcą scholę zainicjował projekt i starania zorganizowania festynu rodzinnego przy naszym kościele pod hasłem Jesteśmy Chrześcijanami .

W trakcie jego trwania zostaną zorganizowane animacje, konkursy i zawody dla dzieci, młodzieży oraz całych rodzin z cennymi nagrodami, nie zapominając o modlitwie w jego trakcie.

Do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne są środki finansowe, które można pozyskać z funduszu obywatelskiego.
W związku z tym prosimy mieszkańców naszego miasta a zwłaszcza naszej parafii i dzielnicy o udział w głosowaniu na stronie www.bialystok.pl (http://www.bialystok.pl) lub oddanie głosu na formularzach papierowych u ministrantów z tyłu kościoła.

Swój głos wspierający tę inicjatywę należy oddać na projekt z budżetu obywatelskiego
o numerze OS.12.