Emaus – Kamienna

Informacja pobrana z chcejezusa – Emaus – Kamienna

Szalom! 🙂 🙂 🙂 Przez 3 dni (18-20.05) w Białymstoku, 45 serc, badało Pisma podczas Kursu Emaus. Był to czas łaski i wzrastania w nieustannej obecności Bożego Słowa. 📜📜📜 Pan Bóg dotykał naszych serc i rozpalał je na nowo <3 <3 <3
Jeśli chcesz wiedzieć jak było, to zapraszamy do obejrzenia zdjęć i przeczytania świadectw z tego czasu.

W trakcie kursu Emaus Pan uświadomił mi, jak cenne jest Jego Słowo. Pokazał mi, że to On sam jest Słowem. Zabrał mnie na drogę uczniów wędrujących do Emaus. Naprawdę wyjaśniał mi w tej drodze Pisma. Przypomniał mi, że to z czym szłam, czyli moje frustracje, rozczarowania, smutek mogę mu oddać, a On je przemieni, nakarmi mnie, osłodzi moje życie. Chwała Panu!
Kasia, 27 lat

Jezus nauczył mnie cenić Słowo Boże, odnosić się do niego z wielkim szacunkiem i czcią. Słowo Boże, to dla mnie teraz podpora z którą się nie będę rozstawać. Pan Bóg zaprowadził mnie na ten Kurs i się nie zawiodłam. Dzięki Panu zrozumiałam wagę Słowa Bożego i Eucharystii.
Małgorzata, 59 lat

Na Kursie Emaus Jezus Słowo objawił mi prawdę, którą zagubiłem. Prawdę o swojej obecności podczas Eucharystii jak i obecności w Piśmie Świętym. Sobotnia Eucharystia była jedną z najpiękniejszych w moim życiu. Wierzę, że jest początkiem objawiającym, to, że każda następna będzie nawet lepsza. Poza tym moje ukochane Pismo Święte nie będzie się więcej kurzyło, będzie mi podporą, aż spotkam Chrystusa w Wieczności.
Paweł, 25 lat

Na Kursie Emaus Jezus dał mi się poznać jako Słowo. Uświadomi mi, że On jest żywy w Słowach Pisma Świętego i że poprzez czytanie Go, może On realnie wpływać na moje życie. Jezus przekonał mnie, że warto czytać Słowo i że w Nim i poprzez rozważanie Go może się dokonać moje uzdrowienie.
Kasia, 28 lat

Ten Kurs to był najlepszy prezent na moje urodziny. Spotkałam żywego Jezusa, który pokazał mi jaką wielką wartość ma Pismo Święte. Nabrałam przekonania o jego mocy i sile. Zachęcił mnie do przyjaźni ze Słowem Bożym. Podczas sobotniej Mszy Świętej zrozumiałam istotę Eucharystii. Nadal codziennie będę starać się w niej uczestniczyć, ale będzie to już inne przeżywanie Mszy Świętej.
Elżbieta, 65 lat

Przed Kursem Emaus miałam trudności z sięgnięciem i rozumieniem Pisma Świętego. Na Kursie sam Jezus Chrystus – Słowo otworzył mi serce i umysł. Otwierając Biblię potrafię znaleźć słowa skierowane do mnie, pocieszenie jak i wskazówki życiowe. Duch Święty rozbudził we mnie pragnienie bliskości Pisma, oraz chęć poznawanie go każdego dnia i szukania w nim potrzebnych mi rad. Chwała Panu!
Emilia, 30 lat

Na Kursie Emaus Jezus jeszcze bardziej utwierdził mnie , że jest obecny w Słowie Bożym. Zachęcił mnie abym się ze Słowem Bożym nie rozstawał. Pokazał, że Słowo Boże ma moc, jest żywe tu i teraz i działa, jest skuteczne. Zachęcił mnie aby codziennie czytać i głosić Jego Słowo. Pokochałem Słowo Boże i jest mi od teraz bardzo cenne.
Boguś, 42 lata