Domyślny tytuł

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – Domyślny tytuł

II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2018 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na nasze parafialne remonty. Taca wyniosła 6037zł Również dziękujemy za wszelkie indywidualne ofiary.
Dzisiaj przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na misje – Ad Gentes, aby pomóc polskim misjonarzom pracującym na misjach w różnych krajach świata.
1 marca – Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych.
W tym tygodniu wypada :
-pierwszy czwartek miesiąca. Dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
– Pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.
– Pierwsza sobotę miesiąca, nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.
– Pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec, prowadzony przez Kółka Żywego Różańca.
Przypominamy, że w okresie Wielkiego Postu nabożeństwa „Gorzkie Żale” są odprawiane w naszym kościele w każdą niedzielę, w środę i sobotę o godz. 17.30.
„Droga Krzyżowa” w każdy piątek o godz. 17.15, a dla dzieci w niedzielę po Mszy św. godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach pasyjnych.
W następną niedzielę zapraszamy na spotkanie przed 1 Komunią św. na Mszy św. o godz. 11.30, a po Mszy św. o godz. 18, wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć Pismo św., na Spotkanie Biblijne do salki przy plebanii, temat- „Kto napisał Ewangelię wg św. Jana?”
MSZA ŚWIĘTA KU CZCI ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA, Głównego Patrona Metropolii Białostockiej, będzie sprawowana 5 marca br. (poniedziałek) o godz.18.00 w kościele św. Kazimierza w Białymstoku.
Przez okres Wielkiego Postu i okres wielkanocny gościmy w naszej parafii dk. Damiana Silwonika alumna VI roku AWSD w Białymstoku, który odbywa praktykę duszpasterską przed święceniami kapłańskimi. Życzymy mu wielu łask Bożych oraz sukcesów w pracy duszpasterskiej.