Dni Patronalne Miasta Białegostoku

Informacja pobrana z parafiachk.bialystok.pl – Dni Patronalne Miasta Białegostoku

OBCHODY DNI PATRONALNYCH MIASTA BIAŁEGOSTOKU odbędą się w dniach 26 września – 1 października br. W programie:
1. PROCESJA Z RELIKWIAMI BŁ. KS. MICHAŁA SOPOĆKI z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego do Katedry Białostockiej – we wtorek, 26 września, o godz. 19.00. Procesję poprzedzi Msza św. o godz. 18.00 w Sanktuarium Miłosierdzia. Relikwie pozostaną w Katedrze przez dwa dni: środę i czwartek.
2. KONCERT ZESPOŁU „SOUND’N’GRACE” w środę 27 września, o godz. 19.00 na Rynku Kościuszki. Wstęp bezpłatny.
3. MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI MIESZKAŃCÓW BIAŁEGOSTOKU pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego  – w czwartek, 28 września, o godz. 18.00 w Katedrze.
Wydarzeniom będzie towarzyszył Jarmark jesienny na Rynku Kościuszki przed Ratuszem od 27 września do 1 października. Zapraszamy do uczestnictwa.