Dni otwarte i nabór do placówek katolickich

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Dni otwarte i nabór do placówek katolickich

Zachęcamy do skorzystania z oferty przedszkoli i szkół katolickich naszej Archidiecezji. Dane kontaktowe wszystkich placówek są dostępne na naszej stronie w zakładce „SZKOLNICTWO KATOLICKIE”.

O naborze i dniach otwartych informują:

Zespół Szkół Katolickich im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku przy ul. Transportowej 2 (szkoła podstawowa i przedszkole). Dni otwarte: 28 lutego (piątek) w godz. 16.00-18.00 oraz 20 marca (piątek) w godz. 16.00-18.00. Więcej informacji na stronie www.szkolabudujemyludzi.pl.

Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku przy ul. Kościelnej 3 (szkoła podstawowa i liceum). Dni otwarte: 29 lutego (sobota) w godz. 10.00-13.00 oraz 21 marca (sobota) w godz. 10.00-13.00. Więcej informacji na stronie www.szkola-katolicka.pl.