DIECEZJALNY ZJAZD LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA W NASZEJ PARAFII

Informacja pobrana z mbcz.archidiecezja.net – DIECEZJALNY ZJAZD LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA W NASZEJ PARAFII

DSC_0293

3. października 2015 odbył się w naszej parafii diecezjalny zjazd Liturgicznej Służby Ołtarza (głównie ministranci i schole). Wszyscy którzy służą przy ołtarzu każdego roku rozpoczynają wspólnie nowy rok formacyjny. Tegoroczny zjazd odbył się pod hasłem: „Nawet najmniejszy talent nie może być zakopany”. W tym roku diecezjalny duszpasterzem LSO został ks. Rafał Więcko, nie jest więc dziwne, że pierwszy zjazd zorganizował w byłej parafii, korzystając z monieckiej gościnności.

Galeria zdjęć ze zjazdu LSO w naszej parafii można obejrzeć pod następującym linkiem: https://goo.gl/photos/D2XNeVGgraRryun9A