Czterdziestogodzinne nabożeństwo adoracji Najświętszego Sakramentu

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – Czterdziestogodzinne nabożeństwo adoracji Najświętszego Sakramentu

NIEDZIELA – 10 WRZEŚNIA
7.00 – Msza św. z nauką
9.00 – Msza św. z nauką
10.30 – Msza św. z nauką dla dzieci
12.00 – Msza św. z nauką
14.00 – Msza św. z nauką dla dzieci przedszkolnych
15.00 – adoracja ministrantów i młodzieży oazowej
16.00 – adoracja Kościoła Domowego
17.00 – adoracja Kółek różańcowych
18.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich.
19.30 – Msza św. z nauką

PONIEDZIAŁEK – 11 WRZEŚNIA
9.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu: ul. Pietkiewicza, Komisji Edukacji Narodowej.
11.00 – ul. Saturna, Produkcyjna, Plutona, Szewki, Kazaneckiego, Oriona, Syriusza
12.00 – ul. Bacieczki, Rakietowa, Orbitalna, Tetmajera, Ikara, Kosmiczna, NMP Królowej Rodzin
13.00 – ul. Jowisza, Elektronowa, Komarowa, Tkacka, Herberta
14.00 – ul. Orkana, Marsa, Strażacka, Pileckiego, Gwiezdna
15.00 – ul. Astronautów, Planetarna, Przędzalniana, Satelitarna, Wróblewskiego, Kołłątaja, Komety, Urana, Merkurego
16.30 – Spowiedź klas II, III gimnazjalnych
16.30 – Msza św. z nauką dla wszystkich klas Szkół Podstawowych i Gimnazjum. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich.

WTOREK – 12 WRZEŚNIA
13.00 – ul. Jowisza, Elektronowa, Komarowa, Tkacka, Herberta
14.00 – ul. Orkana, Marsa, Strażacka, Pileckiego, Gwiezdna
16.30 – Spowiedź klasy IV, V, VI, VII Szkół Podstawowych
18.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich i procesja eucharystyczna i zakończenie Nabożeństwa.

Drodzy Parafianie, weźmy czynny udział w 40- godzinnym Nabożeństwie. Będą kapłani, przystąpmy do spowiedzi św. i Komunii Św.