Centralna Oaza Matka (COM) – 2-5 czerwca 2017 roku

Informacja pobrana z bialystok.oaza.pl/dk – Centralna Oaza Matka (COM) – 2-5 czerwca 2017 roku

SONY DSC

Już wkrótce uroczystość Zesłania Ducha Świętego, a w Krościenku nad Dunajcem od piątku 2 czerwca aż do poniedziałkowego święta Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła – 5 czerwca – Centralna Oaza Matka. To czas omadlania letnich oaz, przede wszystkim duchowego przygotowywania się do nich. Zapraszamy animatorów i moderatorów do wspólnej modlitwy na Kopią Górkę.

Warto skorzystać z tej  możliwości poznania kolebki Ruchu Światło – Życie, szczególnie u progu roku formacyjnego poświęconego naszemu założycielowi – czcigodnemu słudze bożemu Franciszkowi Blachnickiemu. Jest to propozycja kierowana do małżeństw DK, które przeżyły 3 stopnie Oazy Rodzin. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Rafałem  Arciszewskim, który koordynuje wyjazd z naszej diecezji (nr tel. 604557740) w dniach 2-4 czerwca 2017 roku.

Program Centralnej Oazy Matki

Szczęść Boże