Dzień skupienia animatorów DK
Dnia 1 marca 2025 roku w Seminarium Duchownym w Białymstoku odbędzie się Dzień skupienia animatorów Domowego Kościoła. Rozpoczęcie o godz. 9:30, pół godziny później niż zwykle. W programie Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz konferencja prowadzona przez ks. Jacka Tomkiela. Po wydarzeniu zaplanowano agapę, którą przygotowuje rejon Sokółka. Zaproszeni są nie tylko animatorzy, ale również wszyscy członkowie ruchu.
Źródło: [oaza.bialystok.pl](http://oaza.bialystok.pl/aktualnosci/569-dzien-skupienia-animatorow-dk)
