Boże Narodzenie – 25.12.2019 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – Boże Narodzenie – 25.12.2019 r.

Boże Narodzenie – 25.12.2019 r.

• Uroczystość Narodzenia Pańskiego obchodzi się przez osiem dni (oktawę). Zachęcamy do udziału we Mszach św. oktawy Narodzenia Pańskiego.
  • Dzisiaj będą jeszcze odprawione Msze św. o godz. 9.30, 11.30 .   Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30  13.00 i 18.00.
  • W czwartek  II Dzień Świąt Bożego Narodzenia – Święto św. Szczepana, Diakona, Pierwszego Męczennika. Msze św. będą odprawione o godz. 7.30, 9.30, 11.30, 13.00 i 18.00. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczona na KUL i Centrum Formacji Pastoralno-Katechetycznej.
  • 27 grudnia – święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00 błogosławieństwo wina. Tradycyjnie w tym dniu o godz. 9.30 Msza św. za zmarłych. Serdecznie zapraszamy .
  • 28 grudnia – święto św. Młodzianków, Męczenników. Po  Mszy św. o godz. 18.00 w naszym kościele jak co miesiąc  błogosławieństwo relikwiami św. Charbela, modlitwa o uzdrowienie i ucałowanie relikwii.
  • W najbliższą niedzielę w święto Świętej Rodziny  o godz. 16.00 wspólne śpiewanie kolęd z naszymi scholami i chórem. Serdecznie zapraszamy
  • Serdeczne podziękowania za udekorowanie  świątyni na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia i wykonanie żłóbka składamy ks. Marcinowi z Domowym Kościołem, Ks. Michałowi z młodzieżą , Pani Katarzynie  i naszym grabarzom Grzegorzowi i Mirkowi.
  • Rozkład  całej kolędy został  wywieszony już   w przedsionku kościoła a także umieszczony na naszej parafialnej stronie internetowej.
  • Dzieląc się świąteczną radością ks. Proboszcz wraz z współpracownikami przekazuje całej wspólnocie parafialnej oraz wszystkim gościom z serca płynące życzenia:
  • Niech świętowanie narodzin naszego Pana Jezusa Chrystusa umacnia wiarę w bezgraniczną Bożą miłość, napełnia wasze serca pokojem oraz nadzieją. Niech to światło, które oświetliło stajenkę Betlejemską nieustannie oświeca wasze drogi po których zdążamy na spotkanie z Nowonarodzonym.
    Z darem modlitwy
    Ks. Proboszcz z duszpasterzami

Artykuł Boże Narodzenie – 25.12.2019 r. pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.