Akademickie Rekolekcje Wielkopostne

Informacja pobrana z parafiachk.bialystok.pl – Akademickie Rekolekcje Wielkopostne

Duszpasterstwo Akademickie w Białymstoku zaprasza studentów, absolwentów
i nauczycieli akademickich białostockich uczelni wyższych na AKADEMICKE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, które wzorem lat ubiegłych odbędą się w dwóch terminach i w dwóch ośrodkach:
I termin 26-27-28 marca (niedziela – poniedziałek – wtorek), codziennie o godz. 19.30
w kościele św. Rocha w Białymstoku. Poprowadzi je ks. ks. bp Adam Wodarczyk, z Katowic, były moderator generalny Ruchu Światło – Życie. Temat rekolekcji: O odwadze wiary we współczesnym świecie. Rekolekcje ze Sługą Bożym ks. Franciszkiem Blachnickim .
II termin: 2-3-4 kwietnia (niedziela – poniedziałek – wtorek), codziennie o godz. 19.30
w Archikatedrze białostockiej. Poprowadzi je o. Leonard Bielecki franciszkanin, duszpasterz akademicki z Poznania. Temat rekolekcji: Fundament.