Ogłoszenia – XXIII Niedziela Zwykła

Źródło: https://rozedranka.archibial.pl/2024/09/07/ogloszenia-xxiii-niedziela-zwykla/

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania. Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Po mszach świętych będą zbierane ofiary do puszek na uczelnie katolickie.
  2. W ubiegłą niedzielę zostały zebrane ofiary na tace przeznaczone na potrzeby Archidiecezji Białostockiej w kwocie 1111 zł oraz ofiary do puszek na kwiaty do naszego kościoła 760 zł. Jeśli ktoś nie miał możliwości złożyć ofiary na kwiaty to można dzisiaj złożyć pieniądze do skarbonki. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. W następną niedzielę (15.09) Dzień Środków Społecznego Przekazu oraz 20 rocznica święceń biskupich ks. Arcybiskupa Józefa Guzdka. Pamiętajmy od dostojnym Jubilacie w naszych modlitwach.
  4. W piątek (13.09) odbędzie się nabożeństwo fatimskie i procesja z modlitwą różańcową po mszy świętej o godz. 18:00. Proszę o poprowadzenie rozważań i różańca przez KŻR z Nowej Rozedranki, którego zelatorką jest Romualda Szydłowska. Proszę zabrać ze sobą świece z lampionami.
  5. W tygodniu będziemy obchodzić w liturgii Kościoła: w czwartek (12.09) wspomnienie dowolne Najśw. Imienia Maryi, w piątek (13.09) św. Jana Chryzostoma – biskupa i doktora Kościoła, w sobotę (14.09) – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  6. Można jeszcze nabyć czasopismo „Drogi miłosierdzia”. Cena 5 zł.
  7. W sobotę (14.09) proszę o posprzątanie kościoła przez parafian z Lebiedzina.
  8. We czwartek pożegnaliśmy naszego parafianina Krzysztofa Strzelaka z Nowej Rozedranki. Prośmy Boga miłosiernego, aby przyjął go do swojej chwały: Wieczny odpoczynek…
  9. Dzisiaj podczas każdej mszy świętej będzie poświęcone ziarno pod zasiew. Prosimy o wstawiennictwo Matki Bożej Siewnej aby wypraszała u Boga błogosławieństwo dla wszystkich pracujących na roli i strzegła nas od wszelkich kataklizmów.